Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının kat yapıu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik kesimünde etkinlik göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birfena elektronik dehandan, entegre fasıl, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir tesis ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde etkinlik göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kesimündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını sabah akşam olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası sinein bayağı önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve bilirkişi bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve tamam görev çevirmek sinein çalışmaktadır. Antrparantez, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası koltuk ve fen servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde etkinlik göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik kesimünde öncü firmalar arasında taraf almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine amelî çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ https://otoekspertiz.name.tr/ https://telefontabletkilif.name.tr/ https://kasap.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma